St. Annastraat 141 K16

6524EP Nijmegen

€697,22 p/m

Omschrijving

Kamer 16 beschikbaar per 1 juni 2026 | St. Annastraat 141 (hoek Archipelstraat) te Nijmegen

Dit is een kamer van ca. 29m2 voor €697,22 kale huurprijs en €187,14 servicekosten (alles incl.). Totaal €884,36 per maand.

In de servicekosten vallen o.a. g/w/e, internet, wifi, wasmachine, droogtrommel en wekelijkse schoonmaak algemene ruimtes incl. toiletten en douches.

De kamer is voorzien van een eigen keuken met 2-pits elektrische kookplaat, een koelkast met vriesvak en afzuigkap. Daarnaast is er ook een eigen wastafel aanwezig. De toilet en douche deel je met ca. 4 andere bewoners.

Daarnaast behoort er geen parkeerplaats tot het gehuurde. Indien gewenst, en afhankelijk van de beschikbaarheid, kunt u een parkeerplaats huren aan de Archipelstraat 292 (achterzijde van het pand).

Bij interesse kunt u een bezichtiging aanvragen via het formulier op deze pagina!

Let op: De bezichtigingen vinden plaats op locatie op maandag 11 mei a.s. tussen 14:00 en 15:30 uur.

Kenmerken

Financieel

Maandprijs:
€697,22 p/m
Borgkosten:
€1.350,-
Servicekosten:
€187,14 p/m

Overige informatie

Start datum:
01-06-2026
Huurovereenkomst:
1 jaar minimaal
Status:
Verhuurd
Type huis:
Kamer

Overige informatie

Vierkante meters:
29 m2
Aantal kamers:
1 kamers
Aantal badkamers:
0 kamers
Aantal slaapkamers:
0 kamers